עברית English

אודותנו

החברה

חברת מם בית בע"מ הינה החברה הותיקה בארץ בתחום הריתוך, החיתוך והטיפול התרמי, החברה מתמחה במכירה, מתן ייעוץ טכני ואחזקת מיכון וציוד פריפרי בתחומים אילו, וכן היא מייצגת את החברות הגדולות בעולם דוגמת: Miller (ארה"ב), Messer (גרמניה), Degussa (גרמניה), רנסום (ארה"ב), טמפיל (ארה"ב), Wachs (ארה"ב) ועוד....

משרדי החברה ומרכז הלוגיסטי בפ

החדשנות

החברה שומרת על דינמיות וחדשנות טכנולוגית, ועומדת בשורה הראשונה של המחדשים בתחומה.

כמו כן לחברה ראיה כוללת של צרכי הלקוח, המנסה להתאים עצמה ככל הניתן ליצירת פתרונות ייחודיים ב "תפירה אישית" לכל לקוח ולקוח.

העובדים

צוות עובדי החברה בכל הרמות והתפקידים, נבחר בקפידה ועומד בסטנדרטים גבוהים של ידע מקצועי וניסיון רב. זהו צוות המכיר באחריותו כלפי הלקוח, ועושה עבודתו בנאמנות ובמסירות ללא סייג.

צוות מם בית בע"מ

אבטחת האיכות

מערכת אבטחת האיכות של מוצרי החברה ושרותיה, נמצאת בפיקוח שוטף של מכון התקנים הישראלי, ובמסגרת הפיקוח על ספקים מאושרים של משרד הביטחון. לחברתנו תקן ISO 9001:2015.

                                לקבלת תעודה ISO 9001:2015 לחץ כאן.

השירות ללקוח

החברה רואה את נושא השירות ללקוח כאבן יסוד במדיניותה, ולפיכך מתבצעת פעילות שוטפת המעמידה שרותים שונים לרשות הלקוחות, כגון: ניתוח צרכים, סיוע בתכנון והתקנה – כל זאת ועוד עד לבית הלקוח!

     

לקוחות החברה

בין לקוחות מם-בית בע"מ נמצאות חברות וגופים מהשורה הראשונה בישראל, ביניהם גופי ענק כמו משרד הביטחון, חברת החשמל ומפעלי מתכת, אולם שמורה בליבנו פינה חמה ומיוחדת ללקוח הקטן, אותו משרתת החברה באותה נאמנות, ותוך מתן פתרונות אמינים ומהירים.
 
לחזרה לעמוד הקודם לחץ כאן